צור קשר

רשת סמארט הוטלס פועלת במיקומים המבוקשים ביותר לאירוח, הן בירושלים ובמצפה רמון. בירושלים, , בתי המלון שלנו ממוקמים באזורי מפתח בליבה של העיר אשר מאפשרים ביקור במגוון אטרקציות מהנות בנוחות ובקלות. הרחובות המרכזיים של העיר : יפו, בן יהודה וקינג ג’ורג’, הם במרחק צעדים ספורים ממוסדותינו. בקרבת אזור נמצאים הרכבת הקלה וקניון ממילא, כמו כן העיר העתיקה גם היא במרחק הליכה. שהות באחד ממיקומנו האסטרטגיים משמעותו חוסר צורך במכונית. יתרה מזאת, עם חדר באחד ממלונות סמארט הוטלס בירושלים תוכלו ליהנות מהשעות הקטנות של הלילה כאשר אתם מגלים את חיי הלילה המרגשים של העיר ממש מעבר לפינה.

 

במלון סוויטות רמון במצפה רמון אתם ממש במרחק הליכה קצר מהמכתש ויופיו מהלך הקסם. המלון בנקודת פתיחה אידאלית לטיולי מדבר על כל גווניהם : ביקור בחוות האלפקות, אוהלים בדואים , יקבים, טיולי אופניים, טיולי ג’יפים, רכבי שטח, גמלים וכו’.

אך זה לא המיקום בלבד, במהלך ביקורכם כל אחד ואחד מבתי המלון יעמיד לרשותכם שירות ברמה גבוהה, אכפתיות ותשומת לב. הצוות ישמח לענות על שאלותיכם, לעזור עם כל לבט וספק ולספק לכם את העצות היעילות ביותר על מנת להבטיח שתפיקו את המיטב משהותכם.

 

 

 

שאל את השאלה שלך